Nenahraditelný večer ♥

2. října 2011 v 0:35 | Barušáá ♥ |  • Of my life
♥Předem chci poděkovat všem, kteří se na tomto večeru podíleli :-*

Právě jsem přišla. Byla jsem na koncerte od bývalého spolužáka ze základky, který má novou kapelu. Přišla jsem a hned jsem musela zaplatit 30 korun a dostala jsem razítko na ruku (trošku moc na to, že jsem tam byla asi 10 minut). Potkala jsem tam kluka, kterého jsem kdysi hodně moc hctěla a byla jsem z něho hotová a povím vám, že je ještě krásnější než byl :DD♥ Bylo tam docela narváno a tím pádem tam bylo strašně horko a vydýchaný vzduch. Poté jsme zjistili, že koncert začíná až za půl hodiny, tak jsme s holkama šly na půlku. (fernet Z a křídla)
Koncert byl fajn, ale poslechly jsme si kamarádovu skupinu a vyrazily znovu do ulic. Šly jsme do Safari baru, kde míchají výborné drinky, ale po 10 minutách jsme šly dál. Tentokrát na hambáč a do Teska pro nějáké to pitíčko :D Koupily jsme 2 Amundseny melounové♥ a venku jsme potkaly další dvě kámošky z bývalé třídy, takže to bylo úžasné. Byla jsem s nima kdysi nejlepší kámoška, tak jsme mluvily o tom, jak jsme se sborem jezdily na zájezdy a bavily se o jedné učitelce, která cokoliv udělá to je k smíchu :DD Tak dlouho jsem se nezasmála :D Janča říkala, že tak dlouho už se od srdce nepobavila, tak mě to potěšilo :)
V pátek bude asi repete, jelikož kamarádka slaví narozky a máme v plánu jít to pořádně zapít a potom zapařit do Buly. Zatím je nás 8, tak jsme zvědavá jak to dopadne :)
Teď se jdu podívat na Dva a půl chlapa a nechám si o něm zdát :) áááá. Dobrou ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama