Březen 2012

Poslední dobou je hudba můj život

29. března 2012 v 20:12 | Bařuša♥ |  • Of my life
Ano je to tak. Pořád poslouchám, pořád! Kolikrát i jednu písničku několikrát za sebou. Je to útěk z reality. Prostě si nasadím sluhátka a nevnímám okolí, přemýšlím nad vším. Hlavně nad tím, co se v poslední době událo. Je toho na mě prostě moc. Nebýt kamarádů, kteří mi pomůžou, poradí, obejmou když potřebuju, nevím jak bych to zvládla. Ale bude to lepší, cítím to v kostech! :D Blýská se na lepší časy! :P


Aspoň jedna věc mě udržuje nad hladinou- to že je mezi náma všehcno ok :) Po dlouhé době. Nemůžu uvěřit že zíra to bude týden :) Jak říkám, aspoň něco.. kamrádství....


Životopis

27. března 2012 v 16:53 | Bařuša♥ |  • Of my life
Tohle je prosím můj úkol do školy- životopis :P

Jmenuji se Bára a mé příjmení je Bociánová :D Bydlím v Opavě naproti pošty :D se svou matkou. Studuji na střední škole hotelnictví a gastronomie v Šilheřovicích obor analýza potravin. Doma mám dvě zlobivé kočky. Jedna je chlupatá víc a ta druhá méně. 1.3. mi bylo 17 let. Můj pokoj je většinou neuklizený a plný nepořádku. Už mě to nebaví uklízet. Jednou za měsíc si ho uklidím, ale moc se mi do toho nechce. Ve škole se mi velice líbí, jsou tady krásní kluci a tak tady chodím ráda :)Nesnáším namyšlené, hloupé lidi a vstávání do školy.
A v dospělosti? Po dodělání maturity se pojedu podívat do New Yorku, Londýna, Číny, Malibu, Los Angeles, Afriky, Dubaje a tak dále. Budu moderovat v rádiu a budu hodně slavná. Budu mít hodného a bohatého manžela a 2 děti. Vilu s bazénem, saunou , krásnou zahradou, psa,kočky a porshe. Má chata bude velký prosklený barák na pláži (ještě nevím kde) kde budu trávit každou volnou chvíli.

Příjde mi jako bych to psala v 7 letech :D stupidní.. :D

Dneska se mi podařilo 2x usnout :D jednou v češtině a potom v autobuse když jsem jela domů :D a skoro zapoměla vystoupit shit! :D Za chvíli jedu s mamkou do Ovy do futura udělat kontrolu v mekáči :P cháchá :P


Už se těším až se podívám na Bastardy 2 :) čauté:)*

Donutí tě přemýšlet!

25. března 2012 v 19:52 | Bařuša♥


,,Dojebávky'' jsou moje :) Dokážu u nich přemýšlet i celý den! :P Úžas♥

Promiň za to ale zůstaneme kamarádi

24. března 2012 v 16:09 | Bařuša♥
Přesto všechno že se máme tolik rádi, promiň za to ale zůstaneme kamarádi. Jsi fakt príma holka, mám tě rád, ale miluji už jinou, a tak to bude napořád. Promiň za to, jestli zlomil jsem ti srdce.



Opavský rapér Erzí :)

Nudíš se? Pikačů tě zachrání

24. března 2012 v 13:49 | Bařuša♥
Něco na zlepšení nálady, 10 hodinová písnička :) Už mi jede 3 hodiny :D


Den za všechny prachy!

22. března 2012 v 18:34 | Bařuša♥ |  • Of my life
Dnešek byl hodně zajímavý.. Ráno nekomentuju :D Protože cestou do školy jsme to jaksik s kámoškou neodhadly a dostaly pokutu 700kč za neoznačenou jízdenku :D No moje nervy.. Když jsem t řekla doma, začla po mě mamka řvát.. (ani se nedivím..)
Odpoledne už bylo lepší, jela jsem s Matym do nově otevřené Karolíny :) Větší nákupní centrum nemají ani ve Španělsku ani nikde jinde :D V New Yorkeru jsem narazila na Moniku Bagárovou :P a před obchodem mi jedna slečna dala do ruky tašku, kde byl lístek na nákup 140 korun v NY, tak jsem si koupila tričko, juchů :) Taky jsem zkusila Starbucks kafé, mňam :) Příště si tam zajdu do kina, vypadalo úplně luxusně.


Zítra večer jedem za kámošem do Hlučína, tak jsem zvědavá kde skončíme :D Šla bych někam pařit :)♥

Sladké :)

21. března 2012 v 19:57 | Bařuša♥
Na facebooku s mihlo jedno roztomilé video dvouleté holčičky co zpívá. Jestli jste to neviděli, tady máte :)


Exclusive!

21. března 2012 v 19:17 | Bařuša♥ |  • Of my life
Dneska jsme jeli na exkurzi na krůtí porážku.. :) Bylo to úžasné, vyzkoušeli jsme si jak se dělá tlačenka a na snídani jsme dostali výborné vídeňské párky :) Ředitel celé firmy je totiž švagr od naší p. uč., takže to bylo exkluzivní :) Když jsme si naše skupinka (4 holky) umývaly ruce, pan ředitel vytáhl cigaretu a řekl mi: ,, Dáš si?'' Proč bych si nevzala, že? Nakonec dal Nikol i Keli šli jsme na dvorek a po boku s paní učitelkou jsme si vykuřovali. Luxus :) Miluju školní exkurze :D Skočili jsme v 11 a doma jsem byla ve 4. Protože jen cesta z Ostravy do Hlučína nám trvala 2 hodiny :D Daninnger, Vaňková a Bociánová v akci :D Potom jsme se stavili za naší nemočňoučkou Terezkou :)


Zítra po škole mě bude čekat miláček a jedem se podívat na tu slavnou Karolínu :) Nejvíc se těším až budem parkovat na střeše, ách♥ Ať už je odpoledne! :)

Přesně měsíc :)

19. března 2012 v 20:38 | Bařuša♥ |  • Of my life
Ano, přesně měsíc se mám nejlíp s mým milovaným♥ Je tak úžasný že si občas říkám: Jakto že jsem tě nepotkala dřív? Prožila jsem ten nejúžasnější víkend. Vrrr ♥ Jsem ráda že tě mám :)

A jak se mám? Dneska jsem konečně zjistila, co mi je. Zašla jsem za učitelkou, která tomu rozumí, takže mi poradila co mám dělat, když je mi pořád tak špatně. Docela se mi ulevilo když jsem zjsitla, že nejsem těhotná.. :D možná to způsobila ta sobotní kolize - 1litr vodky :D Stydím se za sebe..

V pátek jsem chtěla jít s miláčkem konečně do toho pivovaru, ale když jsem se dozvěděla kdo tam bude, to raději pojedu do buly, tam jsem dlouho nebyla. Takže už se těším :) Vohoů :P♥

Mám úžasného muže♥

16. března 2012 v 18:03 | Bařuša♥ |  • Of my life
Ahojte jak si užíváte pátku? Já jsem zrovna teď přišla ze školy. Na poslední 2 hodiny jsem nešla, takže jsem si myslela že budu doma o půl 3. Ale bohužel.. Volal mi Martin že jede pro taťku do Ovy, tak jsem jela s ním. Zavezl mojí kámošku k jejímu klukovi a my chtěli jet.. Jenže jsme trošku zaloudili, takže jsme museli jet do Hlučína a zpátky do Ostravy. Sranda noo :D Po cestě zpátky jsme se stavili do mekáče, takže jsem najezená k prasknutí :) Dneškem se náš vztah posílil a za to jsem ráda! :)


Teďkom musím jít umýt nádobí, aby mě mamka večer pustila pařit :D Tak zatím! A užívejte si víkend :-*