Srpen 2012

Koníček, který pro mě znamená všechno!

29. srpna 2012 v 20:18 | Bařuša♥ |  • Of my life
Zdravím, po dlouhé době jsem zase tady.. Byla jsem neaktivní a tomu taky odpovídá návštěvnost :D Chtěla jsem toho tady tolik napsat, ale teď kdž píšu mi došly slova :D

Koncert Erzího.. Opavský rapér Erzí je často terčem mých článků.. Asi proto, že ho docela obdivuju a líbí se mi jeho písničky. Proto jsem zašla na koncert od kamarádky kde byl jako host. Byla jsem na větvi už jen z toho že mě pozdravil... A nakonec mi při odchodu zamával.. :P Slyšela jsem taky jeho novou písničku, která i s videoklipem výjde až v polovině září. Takže jsem byla opravdu ráda že jsem tam nakonec šla :))

Odpust 2012.. 5 dní, na které se těším celý rok jsou už za mnou a já můžu spokojeně říct, že jsem si je užila :) Mezi těmi davy lidí jsem potkala i známé ze školy, kterou mám až v té největší prdeli :D Největší bomba byla, když začala hrát písnička Žijeme len raz a 200 (300,400,500) lidí pod podiem začalo skákat s rukou nahoře a přitom blikala světílka a lidi osvětlovala.. Boží zážitek. A tak jsem si poslední pohled užila na Ruském kole, dala si čínské nudle (tradičně..) dostala od miláčka už druhé perníkové srdce toho největšího rozměru a jela domů. Uvidíme se za rok! :)

Dneska jsem byla zkoušce mého milovaného sboru, se kterým jsem projezdila celý svět :) Jelikož má náš klavírista svatbu, tak pozvali bývalé členy a v pátek jdem zpívat :) Taky jsem se dozvěděla, že Domino slaví příští rok 20 let od vzniku a my budem natáčet cédéčko, takže mě čekají čtvrteční 2hodinové zkoušky, soustředění a tak dále :)) TOHLE MI CHYBĚLO. Milovala jsem to tam! Aspoň na chvíli se tam vrátím :)) Mám nějákou dobrou náladku :) nevím jestli je to tím zpěvem, nebo tím, že jsem zase po dlouhé době byla s lidma, se kterýma jsem ztrávila 9 let ve třídě! :P


- just now :))

Promiňte vážení, mám veliké zpoždění.

9. srpna 2012 v 17:59 | Bařuša♥ |  • Of my life
Omlouvám se, ale něják nestíhám psát :D
Každý den nějáká akce, houseparty nebo venky s kámošema a kámoškama :D Konečně si začínám užívát trošku ty prázdniny! :) Nejbližší akce je v pátek a to houseparty a v neděli jedu na Kutský (Kravaře- kouty :D) odpust, kde bude jako host muzikál Děto ráje, tak konečně uvidím mou dávnou kamarádku, který hraje v muzikálu hlavní roli, od té doby co se stala ,,slavnou'' jsem jí neviděla.. A taky tam budu s mojí Najký♥.

Tohle povlečení jsem si dneska koupila :P Už se těším až si lehnu do postýlky, ách :D


Dovolená v Olomouci :P