Srpen 2016

Volnost.

16. srpna 2016 v 20:52 | Barulajn |  • Of my life
Já vím.. pořád dokola slibuju, že tady budu každý den.. ale je toho něják moc poslední dobou.

Přistihla jsem se, jak každý den chodím do drogérky. Asi nějáký nový druh drogy :D Jen mojí peněžence už se to přestává líbit :D Dneska jsem si koupila věci od Garnier už na cestu do Irska (bude článek věnovaný jen Irsku), jen na 100% nevím, jestli tam pojedu, to se dozvím až zítra. Proto jsem pojala psaní tohohle článku, jako menší odreagování, jelikož už jsem ze zítřka dost nerovozní.

Při dnešním menším úklidu jsem zjistila, že mám strašně moc kosmetiky, sprcháčů, mlík, másel, peelingů, různých gelů a podobných věcí. Takže ode dneška si už nic nekoupím ať vypotřebuju to, co mám doma :D To zní jako předsevzetí, ne? :D
No a co jste si koupili za poslední dobu vy? :)

Abych se dostala k nadpisu dnešního článku..
Myslela jsem si, že jedna z mála věcí, co mi v životě chybí, je láska. Láska rozumného muže, kterého budu mít po svém boku. Poslední dobou totiž neslýchám nic jiného.. že bych si už v mých letech měla najít muže pro život a další věci..
Jenže já se vždycky zamiluju špatně a potom se jen trápím.. vyjímkou nebyl ani ten poslední.
Myslela jsem si, že zkopnutí do reality bude hodně bolet.. ale tentokrát mě hodně posílilo a je mi ještě líp.

Takže pokud se i vy trápíte, udělejte si v tom pořádek a kdyžtak jděte dál! Přece si nebudem kazit život někým, kdo nám za to nestojí! :) ..a ještě něco.. HLAVU VZHŮRU! :)